Alüminyum, PVC Kapı Ve Pencere, Panjur, Sistemleri

OTOMATİK PANJUR SİSTEMLERİ

İş yerlerinde ve evlerin pvc pencereye uygulanan otomatik panjurların kullanımı; her geçen gün artmaktadır. Otomatik panjur sistemleri; şıklık ve zerafetten ödün vermeden estetik görünüm sağlayan bir korunma sistemidir.

Otomatik panjurların birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı bütün olumsuz koşullara karşı üstün bir koruma sağlar. Özellikle, maddi yönden önem arz eden dükkan ve mağazaların korunmasında da; en gerekli güvenlik sistemleridir. Art niyetli kişilerin, ev ve iş alanlarınıza girmesine engel teşkil ettiğinden; caydırıcı bir rol oynar.

Fiyat Teklifi İçin Tıklayın
blank
blank

MANUEL PANJUR SİSTEMLERİ

Genellikle evlerin pvc pencerelerine uygulanan Manuel panjurlar Antalya bölgesinde sıklıkla kullanılmaktadır.  Manuel panjur sistemleri Alüminyum ve plastik olmak üzere iki çeşide ayrılır. Estetik görünüm ve yalıtım sağlayan bir sistemidir.

Panjurların birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı bütün olumsuz koşullara karşı üstün bir koruma sağlar. Özellikle, hanelerde çok yoğun kullanılmaktadır.

MONOBLOK PANJURUN AVANTAJLARI
Hırsızlık için caydırıcı bir önlemdir.
Güneş kontrolü sayesinde mobilya, perde ve parkenizi solmalara karşı koruyabilirsiniz.
Panjur sayesinde doğramanın ısı yalıtım değeri artar. Bu sayede enerji kullanımınız daha da azalır.
Yaşam konforunuzu artırır. Işığı kontrol altına alırsınız. (uyumak, televizyon izlemek, güneşten korunma, çalışmak vb.)
Ses yalıtımına olumlu yönde katkıda bulunur.
Doğramayla birlikte üretildiği için binanızın estetiğine değer katar. Daha sonra uygulanan panjurlar gibi dış cephede çıkıntı ve görüntü kirliliği yapmaz.
Hiçbir ön hazırlık veya ilave malzeme kullanılmadan, sonradan sineklik sistemi uygulanabilir. Uygulama piyasadan temin edilebilecek, uygun kalınlıkta bir sineklik sistemi olabilir.
Doğrama su yalıtımına katkıda bulunur. Montaj sırasında panjur raylarının sökülüp yeniden takılma özelliğinden dolayı ilave bir yalıtım malzemesi (polüüreten mastik) panjur ayağı altına uygulanmaktadır.
Uzun ömürlüdür. Kolay kullanımlıdır.
Pencere kanadını açmadan manuel olarak içeriden kullanılabilir. Dıştan takma manuel panjurlarda panjuru açmak için pencere kanadı açılarak panjur ipine ulaşılmaktadır. Ya da doğramaya bir delik delinerek panjur ipi içeriye alınmaktadır. Buda doğrama ve panjurun oluşturduğu yalıtım görevine olumsuz yönde etki yapmaktadır.
Mekanalarınızı ihtiyaca göre, yağmur, güneş ve rüzgardan korur.

Fiyat Teklifi İçin Tıklayın
blank
blank
blank

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama ve Tasarım konusunda doğru adrestesiniz. Antalya ve çevre illerde hizmet veren firmamız en iyi fiyat garantisiniz sunmaktadır. Bizden fiyat almadan alüminyum doğrama almayın.

Cephe Kaplama

Tüm cephe işleriniz, alüminyum kompozit, silikon cehpe, cam kaplamalı cepheler ve daha bircok modelle hizmetinizdeyiz. Projelerinizde 3 boyutlu render sistemiyle daha başlamadan tasarımlarımıza karar verebilirsiniz. 3 boyutlu çizimler için bizi arayın.

Fiyat Teklifi İçin Tıklayın
blank
blank