Bahçe Kapısı Modelleri

Bahçe Duvarı Korkuluklar

Yaya Geçiş Kapısı Modelleri

Bahçe Kapısı Modelleri

Ahşah Modeller

Metal Modeller

Yaya Geçiş Kapısı Modelleri

Bahçe Kapısı Modelleri

Özel Tasarım Yaptırmak İçin İletişime Geçiniz.

1- Profil Bahçe Kapısı;

Profil Bahçe Kapısı Modelleri, Genellikle orta fiyat seviyesinde sade görünüm isteyenler tercih etmektedir. İmalatı kolay fiyat seviyesi en uygun kapı modelidir. Yapılacak işçiliğe göre çok daha güzel tasarımlar yapılabilir. Sürgülü bahçe kapısı mimari yapılarda tasarlanmış bahçelerimizin korunaklı ve kullanımını kolaylaştırıcı bir alana çevirmek için tasarlanmış bir üründür. Hayatımızın her alanına girmiş olan teknoloji bu alanda da varlığı bize hissettirmektedir.

Bahçe kapılarımızın yana kayar olan tipine sürgülü bahçe kapısı denmekte, bu modelin otomasyonla birleştirilmiş olanına ise otomatik sürgülü bahçe kapısı denmektedir. Misyonumuz içerisinde sürgülü bahçe kapınızı en doğru ürün ile buluşturmak ve bu konforu iş ortaklarımıza yaşatmak vardır. Otomatik kayar bahçe kapısı çalışma prensibinde, bahçe kapısı motoru oluşturmuş olduğu gücü dairesel olarak bir dişliye aktarır. Bir teker üzerinde kayar olan kapının üzerine motor dişlisi ile uyumlu kremayer bir dişli monte edilir. Bu dişlilerin uyumlu bir şekilde çalışması sonucu kayar bahçe kapısı dilediğiniz yerden açılıp kapanabilir.

Sürgülü bahçe kapısı tasarımına göre oluşacak ağırlık, uzunluk gibi kriterler belirlendikten sonra doğru bir motor seçilir. Standart Motor seti içeriğinde, uyarı için flaşör ve emniyet için fotosel bulunmaktadır. İhtiyaca ve kullanılacağı yere göre aksesuarlar artırılabilir.

Yapılarınızda bulunan diğer otomatik geçiş sistemleri ile entegre edilebilir ve konfor katsayınızı yükseltebilirsiniz. Çalışma senaryosuna göre el kumandası, metal kütle dedektörü, şifre paneli, plaka okuma sistemi, kontrol butonu gibi aksesuarlar sisteme tanıtılabilir.

2- Ahşap Bahçe Kapısı

Ahşap Bahçe Kapısı Modelleri, ana kasası Profil ve benzeri malzemelerden yapılmaktadır. İç süslemesi istenilen ahşap kalitesine göre dizayn edilir. Çok fazla tercih edilmeyen bir modeldir. 2/3 yılda bir ahşapların deforme olması sebebiyle fazla tercih edilmez. Görsel olarak çok etkileyici bir kapıdır. bakımları yapılırsa daha uzun vade kullanılabilir.

3-Cam Bahçe Kapısı

Cam Bahçe kapısı, Yapı itibariyle çok estetik görünümlüdür. Sık tercih edilen ve fiyat seviyesi orta ve yüksek seviyede olan bahçe kapısı modellerin den dir.

4-Ferforje Bahçe Kapıları

Ferforje bahçe kapısı modelleri hemen her yerde farklı modelleri ile görebileceğiniz bir dekorasyon ürünüdür. Ferforje kapı fiyatları yapılan süslemeye göre Bir hayli pahalıdır. İstenen ebatlarda hazırlanabilen bahçe kapıları, uzun bakımlar gerektirmeden aynı sağlam ve estetik görünümüyle yıllarca kullanılabilecek bir yapıdadır.

5- Lazer Kesim Bahçe Kapısı

Lazer Kesim Bahçe Kapısı modelleri, istenilen görünüm ve ebatlarda yapılabilir. En güzel tasarımlar işlene bilir.

BY Gora Door

blank

Comments are closed.