Devriye Tur Kontrol Sistemi

Devriye Tur Kontrol Sistemi

Gora Door Tur Kontrol Sistemleri Kaliteli markalarla gerek devlet kurumlarında gerekse ülkemizin önde gelen holdinglerinde, lojistik firmalarında, okullarında, hastanelerinde ve fabrikalarında sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Sektörün  en çok tercih edilen Cihazlarımız  son derece dayanıklı olup kullanım bakımından güvenli bir kullanışa sahiptir. Güvenlik personeli tarafından taşınması kolay olup yetkili kişiler tarafından denetlenip raporlanması son derece güvenli ve  basittir. Güvenlik görevlinizin görevi esnasında gece yada gündüz uyuma yada ihmal durumlarını tespit etmenizi, raporlamanızı ve önlem almanızı sağlar.Güvenlik personeline verdiğiniz devriye turlarının zamanında ve belirlenen lokasyonlarda gerçekleştirip gerçekleşmediğini tespit imkanı sağlar aksi bir durumu zamanında yetkili amire bildirir. Güvenlik personelinin daha önceden belirlenmiş zaman dilimlerinde ve tanımlanmış noktaları turlamasını, görev noktasını terk etmemesini tespit ve raporlama imkanı sağlar.
GPRS-GPS model Tur Kontrol Kalemi ile güvenlik personelinizin devriye sırasında karşılaştığı acil durumlarda panik butonu ile yardım istemesi ve bu durumun geriye dönük raporlanması sağlanabilmektedir.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required