Otomatik Bariyer

Otomatik Bariyer

Otomatik Bariyerler uygulamaları elektrik motorlu bir kol sisteminin bağlı olduğu yazılımın içerisinde bulunan mikro çipe gönderdiği komutlar ile çalışan sistemlerdir. Otomatik otopark bariyerleri pdks sistemleri ile entegre edilerek plaka tanıma uygulamaları, parka giriş çıkış saatleri, jetonlu geçiş sistemleri, ücret belirleyen yazılımlarla entegre edilebilmektedir. Kollu bariyer sistemlerini ülkemizde en çok ücretli yol geçişlerinde görmekteyiz.

Otomatik bariyerler üzerinde güvenlik sensörleri bulunmaktadır,  ve araç geçişi sırasında araç geçişini tamamlamamışsa araca yaklaştığı anda tekrar yükselmektedir. Kollu bariyerlerin açılıp kapanma süreleri istenilen şekilde ayarlanabilmektedir.

Kullanım Kolaylığı

Geçiş kontrol sistemleri uygulamalarında özellikle araçların kontrolü açısından önemli uygulamalardan biri olan kollu bariyerler 6 metre genişliğe kadar sorunsuz olarak kurulabilmekte ve piyasada elektrostatik boya ile boyanmış çeşitli renklerde modelleri bulunmaktadır.

Alışveriş merkezi, site girişleri, fabrika ve sanayi tesisleri kapıları, otopark ve otoyol ödeme noktaları, havaalanları, nerede kullanılırsa kullanılsın otomatik bariyer sistemleri personel devam kontrol ve güvenlik sistemleri için en gerekli ürünlerden biridir.Her sistemle kolayca entegre edilen bariyerler, özellikle araçların kontrolü açısından kullanımı kolay, verilerin otomatik olarak tespit ve kayıt edildiği, güvenlik açıklarının en aza indirilmesi açısından en gerekli sistemlerin başında gelmektedir.

Gora Door otomatik Kapı Olarakak Antalya da Bariyer tamiri, bakımı, ve servisini yapmaktadır. Ayrıca yerli ve yabancı bir çok bariyer markasınıda bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlar, White Rose Dynamic, pars, bft, nice, came, lentus, genius simple, 

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required