Proje Açıklaması

Doksan Derece Kapı Motoru

Dairesel Açılır Kapıların otomasyonunda, çok uzun yıllar kullanılmakta olan güvenilir,ekonomik, elektro mekanik pistonlu tip motorlardır; tek kanadı 4 metreye kadar olan kapılarda uygulanabilir. Özellikle alanı dar olan yerlerde, estetik ve gösterişli kapılarda kullanılır. Kanatlı kapı motoru yani doksan derece motorlar
Kompakt, zarif tasarım, çok amaçlı basit kurulum. Boyutları açısından, geniş kolonlar üzerinde kullanımı olanaklı kılan yüksek bir esneklik sağlar.çift yönlü motoru sayesinde elektro mekanik kapatma cihazlarının kurulmasına gerek kalmaz.güç kesintisi durumunda anahtar korumalı boşa alma tek başına çevrilmesi kapının elle çalışmasını mümkün kılar.

Hareket sınırlama durdurma ve yavaşlamayı kontrol etme tertibatı ile birlikte maksimium emniyet için (eğer mevcutsa hareket sınırlama aparatları için 24 volt güç kaynağı gerekir
Yere yakın kurulumu(alçak kurulum) mümkün kılan yatay kablo geçişi mevcuttur.
Gatecoder engel tespit cihazı ile birlikte kullanılmak için tasarlanmıştır.

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda, kart okuyucu, plaka okuyucu, veya ogs sistemi ile kontrol etmeniz mümkündür.
Kapınızın otomasyonunu yaptırmadan önce mutlaka mekanik olarak kontrol edilmeli ve eksiklik ve tamiratları önceden yapılamalıdır.
Otomatik bahçe kapılarında özellikle kanatlı kapılarda göz önünde bulunduracağınız bir konuda mevcut kapıya gelen rüzgar yükü fazladır. Bahçe kapısı motorunuz takılmadan önce bu etkenler dikkate alınmalıdır ve ona uygun motor seçilmelidir.Özellikle üzeri tamamen kapalı kanatlı kapılarda bu konuya daha çok dikkat edilmelidir.
Kullanmakta olduğumuz bahçe kapısı motorları orijinal 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça bulunma garantisi vardır. 800 kg’a kadar ağır kapılara için model seçeneği mevcuttur . 7 mt genişliğe kadar modeller mevcuttur. 24V dc akü ile çalışan motor seçemekleri mevcuttur.

İç Mekan Doksan Derece Kapı Motoru

90 Derece Açılabilen Kapılar ile daha hijyenik alanlar sağlaya bileceksiniz…

90 derece otomatik kapı uygulamaları, Antalya’da  standart oda kapılarından, 90 derece bina giriş kapılarına kadar, çok fazla uygulama alanına sahip, kanat tipi dairesel kapı otomasyonları dır. Uluslararası standartları karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş ve yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans, süreklilik sağlayan ve kolaylık sağlayan bir üründür. Sessiz çalışan otomasyon sistemi ve kompak yapısı ile paslanmaz gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlar.

Doksan Derece Açılabilen Kapı Motoru

Antalya genelinde doksan derece otomatik kapı motoru sıkça tercih edilmektedir.Mevcutta bulunan tüm dairesel açılan kapılara uygun aparatlar ile montajı mümkün olan sistem, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollar ile; çekme, itme veya paralel çekme kolu gibi oldukça zengin uygulama tipi sunmaktadır. Aksesuar seçenekleri ile otomasyonun montajını uygun olan her alanda, kapı kanadının açılma yönünde yada tersinde kalan kiriş, kasa yada duvar üzerinde uygulamak mümkündür. 90 derece kapı otomasyonu, kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş yada yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, bu tip otomasyon sistemi mevcut kanadın üzerine monte edilerek de uygulanabilmektedir. .

90 derece kapı sistemleri şifre paneli sayesinde kapının yetkisiz kişilerin açmasını da önlemektedir.

Çeşitli kapı ağırlıklarına göre tek bir kitle her kapıya uygulanabilmektedir..

Bu tip otomasyonlara ek olarak sensör, radar, el sensörü ve kumanda dahil edilerek açılma ve kapanma kontrol altına alınabilmektedir.

Otomasyon sisteminde bulunan algılama sistemi sayesinde yaya trafiğindeki çarpma veya sıkışma gibi durumlar ortadan kaldırılmıştır.