Proje Açıklaması

Bahçe Kapısı Modelleri

#Profil Bahçe Kapısı

#Ahşap Bahçe Kapısı

#Cam Bahçe Kapısı

#Ferforje Bahçe Kapısı

#Lazer Kesim Bahçe Kapısı

1- Profil Bahçe Kapısı;

Profil Bahçe Kapısı Modelleri, Genellikle orta fiyat seviyesinde sade görünüm isteyenler tercih etmektedir. İmalatı kolay fiyat seviyesi en uygun kapı modelidir. Yapılacak işçiliğe göre çok daha güzel tasarımlar yapılabilir.

2- Ahşap Bahçe Kapısı

Ahşap Bahçe Kapısı Modelleri, ana kasası Profil ve benzeri malzemelerden yapılmaktadır. İç süslemesi istenilen ahşap kalitesine göre dizayn edilir. Çok fazla tercih edilmeyen bir modeldir. 2/3 yılda bir ahşapların deforme olması sebebiyle fazla tercih edilmez. Görsel olarak çok etkileyici bir kapıdır. bakımları yapılırsa daha uzun vade kullanılabilir.

3-Cam Bahçe Kapısı

Cam Bahçe kapısı, Yapı itibariyle çok estetik görünümlüdür. Sık tercih edilen ve fiyat seviyesi orta ve yüksek seviyede olan bahçe kapısı modellerin den dir.

4-Ferforje Bahçe Kapıları

Ferforje bahçe kapıları hemen her yerde farklı modelleri ile görebileceğiniz bir dekorasyon ürünüdür. Ferforje kapı fiyatları yapılan süslemeye göre Bir hayli pahalıdır. İstenen ebatlarda hazırlanabilen bahçe kapıları, uzun bakımlar gerektirmeden aynı sağlam ve estetik görünümüyle yıllarca kullanılabilecek bir yapıdadır.

5- Lazer Kesim Bahçe Kapısı

Lazer Kesim Bahçe Kapısı modelleri, istenilen görünüm ve ebatlarda yapılabilir. En güzel tasarımlar işlene bilir.

Modellerimiz

Modellerimiz

Modellerimiz

Modellerimiz